O nas

     Jesteśmy młodym, ambitnym oraz dynamicznie rozwijającym się zespołem inżynierów świadczącym kompleksowe usługi z zakresu projektowania maszyn i urządzeń. Doświadczenie zdobyte w dużych zachodnich korporacjach chętnie wykorzystujemy w projektach wykonywanych dla naszych klientów.

     Specjalizujemy się w projektowaniu elementów konstrukcyjnych maszyn ciężkich. Posiadamy doświadczenie w konstruowaniu oraz analizie układów hydraulicznych i pneumatycznych oraz napędowych hybrydowych. Spod naszej ręki wyszły zarówno pojedyncze produkty, urządzenia, jak i kompleksowe przedsięwzięcia.

    Świadczymy usługi projektowe zarówno dla firm nie posiadających własnych działów konstrukcyjnych, jak i tych które takie działy posiadają, ale poszukują dodatkowego wsparcia przy realizacji dużych projektów. Naszą ambicją jest opracowanie i dostarczenie naszym Klientom innowacyjnych rozwiązań i projektów, które przyczynią się do rozwoju ich firm.

Nasz zespół

Krzysztof Wierzbowski

Absolwent kierunku Mechanika i Budowa Maszyn na Politechnice Poznańskiej. Obecnie zajmuje się kompleksową realizacją projektów od identyfikacji problemów po wdrożenie do produkcji. Zawodowo pracuje od ponad 8 lat. W wolnym czasie zajmuje się wspinaczką.

Miłosz Małachowski

Absolwent Politechniki Łódzkiej. Z przemysłem motoryzacyjnym związany od blisko 9 lat. W tym czasie współpracował z takimi koncernami jak PSA czy Daimler. Specjalista od modelowania powierzchniowego i procesu projektowania części tłoczonych. Prywatnie miłośnik motoryzacji, zwłaszcza tej z minionej epoki.

Marek Wilgucki

Absolwent kierunku Mechatronika Politechniki Wrocławskiej. Z Przemysłem ciężkim związany od ponad 9 lat. Zajmuje się zarządzaniem projektami, projektowaniem oraz analizą i symulacją układów hydraulicznych. Specjalista od Deklaracji zgodności CE. Prywatnie szczęśliwy mąż, miłośnik gór oraz aktywności fizycznej.

Oskar Fryckowski

Absolwent Politechniki Poznańskiej. Z przemysłem związany od ponad 8 lat. Zajmuje się zarządzaniem projektami oraz koordynowaniem zespołem projektowym. Doświadczony w konstruowaniu spawanych komponentów maszyn budowlanych. Entuzjasta sportów motorowych oraz miłośnik górskich wędrówek.

Doświadczenie

Zdobyte w zagranicznych korporacjach pozwala nam w umiejętny sposób korzystać z narzędzi stosowanych przez największe firmy w branży, co sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować wymaganą jakość, terminowość i dokładne oszacowanie kosztów produkcji.

loading...